Kvalita vzťahu určuje kvalitu tvojho života.

Kvalita výchovy dieťaťa ovplyvňuje v jeho živote úplne všetko.

Je to o tvojom ROZHODNUTÍ!


Získaj osobný coaching od mentora kurzu o Vzťahu a Výchove Detí.


Zakúpením osobného coachingu získaš 4 x 45 minút s Jánom Bottyánom a zároveň 3-mesačný prístup do všetkých kurzov, prístup do uzavretej FB skupiny, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!
Ján Bottyán


Je vrcholový manažér, coach a podnikateľ. Svoje dlhoročné skúsenosti v rámci rodiny a výchovy detí získal predovšetkým od amerických mentorov, ktorí už od začiatku 20.storočia venovali čas prieskumu na rozvoj detí po celom svete. Stoviek strávených hodín s profesionálnymi mentormi dnes využíva, aby pomáhal rodinám rozvíjať inteligenciu dieťaťa. Dnes už stovky rodín využívajú jeho služby na pravidelnej báze a nešetria chválou na jeho adresu.

Pred tvojím prvým mentoringom..

Prosím daj nám vedieť bližšie info o tebe

Vyber si svoj plán

€800

Jednorázová Platba

4 x 45min Osobného Coachingu

Len s nami získaš:


1/ Možnosť prioritného zaradenia do poradovníka osobného coachingu mentora

2/ 4 x 45 min individuálny coaching


Často Kladené OtázkyJe osobný coaching pre mňa vhodný?

Pokiaľ sa chceš posunúť do ďalšieho levelu vo vzťahu, zachrániť ho či znova zažiť neustálu vášeň, vychovávať svoje deti efektívne a hlavne po všetkých stránkach, aby sa nič nezanedbalo, potom je osobný coaching pre teba určite vhodný.


Čo mi osobný coaching vie priniesť?

Schopnosť pracovať na svojom vzťahu efektívne a tým ovplyvniť akúkoľvek oblasť svojho života. Vychovávať deti najefektívnejším spôsobom k excelencii vo všetkých 7 oblastiach. Dá ti nezávislý pohľad na tvoju situáciu a reálne kroky, na čom potrebuješ TY konkrétne pracovať, aby si sa dostal, kam chceš.


Ako to celé funguje?

Po zakúpení coachingu získaš 4x videohovor po 45 minút s mentorom. Mentor ťa bude následne kontaktovať a dohodnete sa na termíne, ktorý vám bude obom vyhovovať. Našim zámerom je priniesť ti výsledky, nielen informovať. To, čím žijeme, to prezentujeme.Čo keď som členom Life is YOU?

Členovia Life is YOU, ktorí majú aktívne predplatné, majú BONUS + 1 x 45min coachingu zadarmo! Tým pádom všetky výhody z toho vyplývajúce! Prístup do všetkých kurzov, účasť v uzavretej FB skupine, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!

Taktiež členovia LIFE is YOU predplatného majú výnimku v poradovníku na osobný coaching a budú uprednostnení vo výbere dátumu.