Online predaj je budúcnosť každej značky.

"Nie najrýchlejší, nie najchytrejší, ale najflexibilnejší prežije." Ch. Darwin

Prispôsobil si sa už?


Získaj osobný coaching od mentorov kurzu Budovanie osobnej značky na sociálnych sieťach.


Zakúpením osobného coachingu získaš 4 x 45 minút s Erikom a Marekom Kvasničkovcami, ktorí ťa usmernia a priamo

pomôžu nakopnúť TVOJU online prítomnosť správnym štýlom!


Erik KVASNIČKA, BSc.


Je kreatívny online podnikateľ, tvorca a marketer. Spravuje e-shopy viac ako 150 klientom z celého sveta, ktoré majú obraty desiatky až stovky tisíc eur mesačne aj vďaka marketingu, ktorý robí na sociálnych sieťach.

Svoje skúsenosti a vedomosti nadobudol v počiatkoch najprv na svojich eShopoch a marketingových kampaniach, kde zožal prvý úspech. Jeho kontinuálna ťažba za informáciami a spolupráca s americkými mentormi mu umožnili lepšie vidieť trendy a využiť ich.

Jeho prvotriedne služby pre klientov a pridaná hodnota, ktorú vždy poskytuje, mu umožnili získať titul najlepšie hodnoteného predajcu v danom odbore na jednej z najväčších svetových freelancingových platform - Fiverr.

Marek KVASNIČKA


Je inovatívny manažér, autor a brandmaker. Venuje sa vedeniu ľudí v sieťovom marketingu a ukazuje kreatívne spôsoby, ako robiť marketing a získavať zákazníkov v online svete jednoduchým a prirodzeným spôsobom.

Jeho autentická komunikácia, energia a hodnota ľuďom mu zabezpečili stovky spokojných klientov.

Pred tvojím prvým mentoringom..

Prosím daj nám vedieť bližšie info o tebe

Vyber si svoj plán€800

Jednorázová Platba

4 x 45min Osobného Coachingu

Len s nami získaš:


1/ Možnosť prioritného zaradenia do poradovníka osobného coachingu mentorov

2/ 4 x 45 min individuálny coachingČasto Kladené OtázkyJe osobný coaching pre mňa vhodný?

Pokiaľ sa chceš posunúť do ďalšieho levelu a nie si spokojný s tým kde si, potom je osobný coaching pre teba určite vhodný.


Čo mi osobný coaching vie priniesť?

Schopnosť vytvoriť tvoju osobnú značku, dostať sa do podvedomia sledovateľa a kroky, ktoré ti umožnia pravidelne pracovať na raste značky. Čo robiť a čo NIKDY nerobiť? Dá ti nezávislý pohľad na tvoju situáciu a reálne kroky, na čom potrebuješ TY konkrétne pracovať, aby si sa dostal, kam chceš.


Ako to celé funguje?

Po zakúpení coachingu získaš 4x videohovor po 45 minút s mentorom. Mentor ťa bude následne kontaktovať a dohodnete sa na termíne, ktorý vám bude obom vyhovovať. Našim zámerom je priniesť ti výsledky, nielen informovať. To, čím žijeme, to prezentujeme.Čo keď som členom Life is YOU?

Členovia Life is YOU, ktorí majú aktívne predplatné, majú BONUS + 1 x 45min coachingu zadarmo! Tým pádom všetky výhody z toho vyplývajúce! Prístup do všetkých kurzov, účasť v uzavretej FB skupine, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!

Taktiež členovia LIFE is YOU predplatného majú výnimku v poradovníku na osobný coaching a budú uprednostnení vo výbere dátumu.