Štatistiky o sociálnych sieťach a trendy 2021 2022

Trendy? Sociálne siete používame v priemere až 2,5 hodiny denne..


Svet okolo nás sa mení. COVID-19 zasiahol do našich životov a zmenil mnohé z toho, čo sme poznali. Zmenám neunikla ani oblasť podnikania. Mnohé obchody a služby sa začali presúvať do online priestoru. Nemôžeme sa čudovať – byť online je dnes nevyhnutnosťou, ak chceš mať prístup k najnovším správam z domova i zahraničia. Posledný rok bol k sociálnym sieťam mimoriadne štedrý.

Možno ti nič neprezradí, že sociálne siete narástli až o 12,3% užívateľov. Ale čo ak by sme si pod týmito percentami dokázali predstaviť konkrétne číslo - 450 miliónov nových užívateľov. Zmeny sú neuveriteľne rýchle a online priestor snáď nikdy nezažil tak strmý rast. Musíme sa prispôsobiť a naučiť sa kráčať s trendom, ktorý naša doba priniesla.

Ako vytvoriť svoju autentickú značku na sociálnych sieťach?


  1. Čo potrebujem vedieť a čo potrebujem mať, aby som začal?
  2. Ako si správne nastaviť profil, čo pridávať, ako to pridávať, aby to malo efekt?
  3. Na čo si dať pozor, aby ste to nepokašlali?
  4. Ako rásť, dostať sa medzi nových ľudí a oslovovať nových klientov pravidelne?
  5. Ako sa dostať do podvedomia sledovateľov?
  6. Ako zvládať kritiku a manažovať telefón?


Dnes tvoríme prvý dojem ONLINE. Ale ako predávať a uspieť v dobe, ktorá je ťažká pre každého? Odpoveďou sú sociálne siete a osobná značka. Nenechajte konkurenciu aby váš predbehla!


Klucove momenty vitaza

Online predaj je budúcnosť každej značky.


"Nie najrýchlejší, nie najchytrejší, ale najflexibilnejší prežije." Ch. Darwin


Prispôsobil si sa už?


 

Nečakaj a Nauč sa Stratégie


Ako vytvoriť svoju značku a využiť trendy pre svoj prospech


Ako dostať svoju značku medzi nových ľudí a podvedomia tých starýchAko zvládať kritiku, haterov a správne manažovať telefón k efektiviteSpoznaj svojich mentorov


Erik KVASNIČKA, BSc.


Je kreatívny online podnikateľ, tvorca a marketer. Spravuje e-shopy viac ako 150 klientom z celého sveta, ktoré majú obraty desiatky až stovky tisíc eur mesačne aj vďaka marketingu, ktorý robí na sociálnych sieťach.

Svoje skúsenosti a vedomosti nadobudol v počiatkoch najprv na svojich eShopoch a marketingových kampaniach, kde zožal prvý úspech. Jeho kontinuálna ťažba za informáciami a spolupráca s americkými mentormi mu umožnili lepšie vidieť trendy a využiť ich.

Jeho prvotriedne služby pre klientov a pridaná hodnota, ktorú vždy poskytuje, mu umožnili získať titul najlepšie hodnoteného predajcu v danom odbore na jednej z najväčších svetových freelancingových platform - Fiverr.

Marek KVASNIČKA


Je inovatívny manažér, autor a brandmaker. Venuje sa vedeniu ľudí v sieťovom marketingu a ukazuje kreatívne spôsoby, ako robiť marketing a získavať zákazníkov v online svete jednoduchým a prirodzeným spôsobom.

Jeho autentická komunikácia, energia a hodnota ľuďom mu zabezpečili stovky spokojných klientov.

Vyber si svoj plán


€149

JEDNORÁZOVÁ PLATBA

Neobmedzený doživotný prístup do kurzu

Zakúpením kurzu získaš:

  • Neobmedzený vstup do TOHTO kurzu
  • Checklist progresu
  • Praktické cvičenia a techniky


Čo Hovoria Ostatní?


Adrian Gula a Radek Sefcik
"Erik je skvelý!! Skutočný profesionál a expert pre marketingovú stratégiu, design a cítenie značky. Veľmi nápomocný. Určite sa budem tešiť na ďalšiu spoluprácu. Veľká vďaka!"


Halilu I. Makintami - Zakladateľ módnej značky MCKINTAMI

"S Erikom a Marekom sa poznám už niekoľko rokov a som veľmi rada, že spolu spolupracujeme. Páči sa mi na nich to, že aj keď sú na prvý pohľad rovnakí, tak sú v biznise iní a vo veľkej miere sa dopĺňajú.
Erik je špička čo sa týka reklamy na sociálnych sieťach a vďaka nemu som prekonala samú seba a začala som sa takouto formou prezentovať.
Čo sa týka Mareka tak on je zase veľký inovátor a prináša do nášho biznisu vylepšenia, ktoré nás posúvajú míľovými krokmi dopredu.
Už teraz sa neviem dočkať a som zvedavá s čím prídu najbližšie!😉"


Michaela Oravcová - Obchodná vedúca

Michaela Oravcová - Obchodná vedúca recenzia
Klient Andy - Podnikateľ (USA) recenzia na Erika Kvasničku
"S Erikom bolo absolútnym potešením pracovať. Jeho profesionalita, talent na dizajn a znalosť funkčnosti predčili všetky moje očakávania. Erik je zďaleka najinformovanejší a najuznávanejší predajca, s ktorým som mal to potešenie pracovať. Nemám čo viac dodať.. :)"


Klient Ian - Podnikateľ (USA)

Často Kladené OtázkyJe kurz pre mňa vhodný?

Pokiaľ chceš posunúť tvoju osobnú značku či firmu do ďalšieho levelu a ísť s trendami a dobou, potom je tento kurz pre teba vhodný.


Čo mi tento kurz vie priniesť?

Schopnosť vytvoriť tvoju osobnú značku, dostať sa do podvedomia sledovateľa a kroky, ktoré ti umožnia pravidelne pracovať na raste značky. Čo robiť a čo NIKDY nerobiť? Dá ti nezávislý pohľad na tvoju situáciu a reálne kroky, na čom potrebuješ konkrétne pracovať, aby si sa dostal, kam chceš.


Ako to celé funguje?

Po zakúpení tohto kurzu máš doživotný prístup ku všetkým lekciám a videám z kurzu. Praktické rady, tréningy a vzdelávacie podklady sú o nás samozrejmosťou. Našim zámerom je priniesť vám výsledky, nielen informovať. To, čím žijeme, to prezentujeme.


Čo získam zakúpením predplatného?

Predplatným získaš prístup do všetkých kurzov súčastne. Pravidelný update kurzov, nové materiály, tréningy, tipy, triky, live hovory s mentormi, zľavy na nákup produktov Life is YOU, šancu pridať sa do uzatvorenej skupiny VIP klientov, či osobný mentoring!